• prezentace1
  • prezentace2
  • prezentace3
  • prezentace4

Prezentační a informační systémy

Velkoplošné zobrazení je dnes již nedílnou součástí prezentačních místností, veřejných ploch, reklamních výloh a podobných prostor, kde je zvýšená potřeba přehledně a ve velkém zobrazit požadované informace.

Na větší video stěně lze pohodlně zobrazit několik zdrojů video signálu a v případě potřeby jeden z těchto zdrojů zobrazit přes celou zobrazovací plochu. Toto nebylo dříve na jednom monitoru nebo datovém projektoru jednoduše možné. Např. v případě videokonferenčního hovoru lze na video stěnu pohodlně rozložit všechny potřebné informace, vidíte tak přehledně obraz z videokamery protistrany, obraz ze své kamery a třeba diskutovanou prezentaci, kterou si posíláte z notebooku.

 

ZASEDACÍ MÍSTNOSTI A SHOWROOMY

Vybavte své prezntační prostory nebo zasedací místnosti velkoplošným zobrazením eyevis a oživte tak svou přednášku nebo preznetaci svých výrobků. K dispozci je spousta zajímavých produktů od různě velkých průmyslových displejů, s možností doplnění o dotykovou vrstvu a získání interaktivní plochy, až po LCD monitory s tenkým rámečkem, ze kterých Vám hravě sestavíme úchvatnou video stěnu.

DIGITAL SIGNAGE, REKLAMA a INFORMAČNÍ MÍSTA

Stejně rozmanité kombinace monitorů s dotykovým povrchem nebo sestavy LCD do video stěn lze využít pro Vaše výstavy, veletrhy nebo informační kiosky. Velkoplošné zobrazení s požadavkem na tu nejvyšší kvalitu obrazu je možné sestavit z video LED projekčních kostek ecCUBE nebo LED modulů eyeLED a ePANEL s roztečí od 0.9 mm až po 2.5 mm. Jako doplněk a netradiční oživení je možné využít transparentní monitory s úhlopříčkami až do velikosti 55".

Joomla SEF URLs by Artio
FaLang translation system by Faboba
Copyright © 2024 eyevis.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.